Leer- en Ontwikkeltafels (LOT)

Op deze plaats vindt u alle informatie rondom de Leer- en Ontwikkeltafels (ook wel LOT’s) die in gezamenlijkheid georganiseerd worden met alle gecontracteerde partijen. De Leer- en Ontwikkeltafels  zijn bedoeld om aspecten van de overeenkomst te bespreken en eventueel aan te scherpen, maar ook om inhoudelijke onderwerpen die van belang zijn voor de succesvolle uitvoering van de opdracht, te agenderen en te bespreken.

Presentatie kick-off Leer- en Ontwikkeltafel

Omdat de regio Samen voor Jeugd partnership heel belangrijk vindt,  vond op 4 juli 2022 in Eersel de kick-off plaats voor de Leer- en Ontwikkeltafels. Heel veel partijen die overeenkomsten hebben voor Jeugdhulp in onze regio waren hierbij aanwezig. Onderstaand de presentatie die centraal stond.

Vaste deelnemers aan de Leer- en Ontwikkeltafels

Na selectie uit de kandidaten die zich gemeld hebben voor de deelname aan de Leer- en Ontwikkeltafels zijn we blij onderstaande deelnemers te kunnen presenteren. Opgemerkt moet worden dat het uitgangspunt is om 12 vaste deelnemers te selecteren. Er wordt dan ook met een aantal kandidaten nog een laatste afweging gemaakt.

Naam

Organisatie

Emailadres

Judith van Vugt

Combinatie Jeugdzorg

j.v.vugt@combinatiejeugdzorg.nl

Bas Boermans

Zorgboerderij de Helenahoeve

info@de-helenahoeve.nl

Marjolein Bultinck

GGz E

marjolein.bultinck@ggze.nl

Karim Ajouaou

Omnia

k.ajouaou@omniajeugdzorg.nl

Linda Loffeld

Yes we can clinics

linda.loffeld@ywcc.nl

Marius Nabuurs

Lunet

m.nabuurs@lunetzorg.nl

Kitty Schipperheijn

Koraal

KSchipperheijn@koraal.nl

Jesse van Gorcom

Amarant

jesse.van.gorcom@amarant.nl

Bas Kuijpers

Expertise Bureau OKJ

B.kuijpers@expertisebureauokj.nl

Sonja Keijsers

Pluryn

skeijsers@intermetzo.nl

Bouko Kroon

Gezinshuis Kroon

bouko@gezinshuiskroon.nl